תן ביס ללקוחות פרטיים - בכל זמן ובכל מקום

ברוכים הבאים לתן ביס!

תן ביס הוא אתר המאפשר לך לבצע הזמנת משלוח או פיק אפ ממסעדות דרך האינטרנט ולשלם באופן מאובטח מבלי צורך לדבר עם המסעדה או להתקשר למוקד שירות טלפוני. כרטיס תן ביס אישי מאפשר לך ליהנות ממאות הנחות בלעדיות בתשלום במסעדות.

תן ביס מזמינה אתכם ליהנות ממגוון המבצעים, ההטבות וההנחות הבלעדיות בכל זמן ובכל מקום.

למה משתלם להיות לקוח תן ביס?

בגלל המחיר

המחירים בתן ביס אף פעם לא יהיו גבוהים מהמחירים בתפריט המסעדות, ויותר מזה: בהרבה מאוד מסעדות המחירים שלנו נמוכים יותר, בזכות כוח הקנייה והמאמץ התמידי שלנו לעשות מבצעים מיוחדים ללקוחות שלנו.

בגלל הממשק

הממשק שלנו פשוט וידידותי למשתמש. כל כך קל להזמין אוכל דרך אתר תן ביס. לא צריך לחפש את פרטי המסעדה או להמתין דקות ארוכות על הקו עד שמישהו יתפנה לקחת את הזמנתך. אם יש לך הערות מיוחדות אפשר לכתוב אותן על גבי טופס ההזמנה שהמגיעה ישירות למסעדה וכך נמנעות טעויות ואי נעימויות. הכול נעשה בשליטה ובקצב שלך!

בגלל המגוון

לתן ביס יש מאגר של מעל 3,000 מסעדות ותפריטים בכל רחבי הארץ!

בגלל האמינות

אנו מאפשרים רק ללקוחות שביצעו הזמנה או ישבו במסעדה להוסיף משוב ולדרג את המסעדה במערכת. כך אנו מוודאים שכל ההמלצות הן אותנטיות ויוכלו לעזור לך לבחור את המסעדה המתאימה לך ביותר.

בגלל החבר'ה

תן ביס מפעילה עמוד פייסבוק שמציע הנחות מיוחדות לחברים ומבצעים מדליקים. אנו מזמינים אתכם לשתף את החברים שלכם בתמונות והמלצות על כל האוכל הטעים שאתם מזמינים דרך תן ביס.

בגלל הטכנולוגיה

אתר תן ביס מאובטח בטכנולוגיות מתקדמות לאבטחת מידע. התקשורת בין המחשב שלך לשרתי תן ביס מוצפנת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר.