אודות תן ביס

מי אנחנו ומה החזון שלנו?

תמיד חשבתם שלהזמין ארוחה במשלוח ממסעדה טובה, זאת משימה לא נעימה? אנחנו בתן ביס רוצים להעניק לכם את השירות הטוב והמשתלם ביותר בהזמנת משלוחי אוכל. אלפי המסעדות החברות בתן ביס מאפשרות לכם להשוות בין סוגי מטבח שונים, להתעדכן בתפריטים החדשים, להשוות מחירים, לקבל הנחות ומבצעים ייחודים, לראות מה לקוחות אחרים כותבים על המסעדות ויותר מהכול – לקבל שירות.

הזמנת משלוחי האוכל בתן ביס מבוצעת באמצעות האינטרנט בלבד, כך מתאפשר שירות משלוחים יעיל, המושתת על קשר מקוון עם המסעדות: המזמין מבצע הרשמה חד פעמית לאתר ומקבלים שם משתמש וסיסמה. בכל כניסה נוספת ניתן לצפות ברשימת המסעדות באזור ובתפריטיהן. בנוסף, ניתן להזמין כרטיס תן ביס אישי וליהנות ממאות הנחות בלעדיות בתשלום במסעדות.

בתן ביס מבינים את הצורך של קהל לקוחותינו במחירים נוחים ובהנחות ומשום כך אנו מאגדים את כוח הקנייה הפרטי והעסקי להשגת הארוחות העסקיות, ההטבות והדילים המשתלמים ביותר.

החזון שלנו הוא להיות הזירה היעילה והמשתלמת ביותר המקשרת בין לקוחות למסעדות.

לכן, אם אתם בבית או במשרד ומתלבטים אם להזמין לאכול ומה להזמין, או לצאת למסעדה ולאיזו, היכנסו לתן ביס בחרו את המסעדה המתאימה לכם והזמינו את הארוחה הטעימה והמשתלמת ביותר עבורכם. בתאבון!

ובמספרים

1 צוות עובדים מקצועי ומגובש שיעשה הכל על מנת שתהיה לקוח מרוצה
7 ימי פעילות בשבוע
16 שנות ניסיון במשלוחי האוכל האיכותיים ביותר
24 שעות בכל יום
90 עובדים
מעל 350,000 לקוחות שבעים
מעל 3,500 חברות וארגונים
מעל 4,500 מסעדות ובתי עסק

הכתובת שלנו

יגאל אלון 96, תל אביב מיקוד 67891